Şiir Defteri

LANET OLSUN SENİN GİBİ ADALETE DEMOKRASİYE LAİKLİĞE

Yazan: Birturkbilgesi
10.07.2020 / 06:55
99 kez görüntülendi
3 yorum yapıldı
Lanet olsun senin gibi adalete, demokrasiye, laikliğe Ne bilim biliyorsun, ne ahlak Astroloji serbest, zina serbest, eşcinsel evlilik serbest, çıplaklık serbest Adalet, demokrasi, laiklik değil bu Sodom'un, Gomora'nın, Pompei'nin hortlaması Oysa demokrasi, laiklik, özgürlük Muhammed'in ve Atatürk'ün de dediği gibi bilim ve ahlak, Bilim ve ahlak yoksa Ne olur adaletin ölçütü ve amaçı akıldışılıktan ve ahlakdışılıktan başka Bilim ve ahlak yoksa Ne olur demokrasinin ve laikliğin ölçütü ve amaçı akıldışılıktan ve ahlakdışılıktan başka, Ne Muhammed'i dinliyorsun ne Atatürk'ü Lanet olsun senin gibi adalete, demokrasiye, laikliğe Döndürüyorsun dünyayı alimliğe, alimeliğe değil deliliğe Lanet olsun senin gibi adalete, demokrasiye, laikliğe Teslim ediyorsun hayatı alimliğe, alimeliğe değil deliliğe, Yasaklansın Sodomiklik, Gomoraklik, Pompeiklik Egemen olmasın dünyaya bilimdışılık ve ahlakdışılık Birleşin ey toplumlar bilimde ve ahlakta Bilimden ve ahlaktan uzakta yok doğru insanlık Birleşin ey toplumlar bilimde ve ahlakta Bilimden ve ahlaktan uzakta yok doğru dünya İnsanlığın hakkı alimliktir, alimeliktir, değil delilik, Bir yanı bilim olmalı insanın, bir yanı ahlak Lanet olsun senin gibi adalete, demokrasiye, laikliğe Ne mantık dinliyorsun, ne utanmak, olmuşsun akıldışı ve ahlakdışı hazzın elinde oyuncak Astroloji serbest, zina serbest, eşcinsel evlilik serbest, çıplaklık serbest Adalet, demokrasi, laiklik değil bu Sodom'un, Gomora'nın, Pompei'nin zortlaması. Necdet Gürçiftçi Bağımsız, özgür, bilimsel, tarafsız; hiçbir dini inançtan ve hiçkimseden yana olmayan dinli ve bilge İnternette yayınlandığı zaman: 30.1.20/10.50
Düzenleme: 10.07.2020 / 08:50

bilalozturk


11.07.2020 / 03:21
Yaz anasını satayım, yaz. Zaten kimse okumuyor. İçinde tutma, püskürt...

Birturkbilgesi


11.07.2020 / 11:40
İki tür insan vardır: Biri, 'Önce bilim ve ahlak' diyen Muhammed'in de, 'Önce bilim ve ahlak' diyen Atatürk'ün de dediği gibi 'Bilim ve ahlak' içinde bir ülke, toplum, dünya, insanlık isteyenler; bir de onlara hakaret edenler, saldıranlar. Bak bakalım, hangi sınıfa giriyorsun?

bilalozturk


11.07.2020 / 19:47
Ben üçüncü sınıfa giriyorum. Bilim ve ahlak bekçilerini yargılama sınıfı. Ayrıca doğru bilgiye boyun kıldan incedir, yanlış bilgiye kılıç sallarız. Sen yanlışsın.
Kapat/(ESC)
Yorum Düzenleme

Yeni Üyeler

  • Yavuzdinç
  • Ebruli
  • İhabYousef
  • Kemal80
  • Mismail
Kapat/(ESC)
Tavsiye
Adınız:
Sizin eposta adresiniz:
Alıcının eposta adresi:
Mesajınız:
Doğrulama Kodu:
captcha refresh
Kapat/(ESC)
İletişim
Adınız:
Eposta adresiniz:
Mesajınız:
Doğrulama Kodu:
captcha refresh
Kapat/(ESC)
Rastgele Şiir